Witajcie w Orliku

istotne

informacje podstawowe

Co należy ze sobą zabrać przyjeżdżając do Orlika?

• zakres materiału do zrealizowania w trakcie pobytu w sanatorium (może być napisany odręcznie przez nauczyciela szkoły macierzystej) np. numery stron ćwiczeń do uzupełnienia itp.
  • podręczniki i zeszyty przedmiotowe: matematyka, język polski, historia, przyroda, fizyka, chemia, geografia, biologia, informatyka, język niemiecki, język angielski ( jeśli się uczymy), wiedza o społeczeństwie. No chyba, że są wakacje...
  • kurtkę przeciwdeszczową, bo jest dużo wycieczek,
  • porządne buty, np. trapery (bez względu na porę roku), bo są wycieczki piesze i... żmije,
  • w sezonie zimowym (u nas śniegu można się już spodziewać w październiku do marca włącznie, czasem dłużej) odpowiednie ubrania, czyli ciepłą kurtkę, czapkę, rękawiczki, szalik i spodnie narciarskie,
  • dobry humor :)

Czego nie należy zapomnieć wyjeżdżając z Orlika?

• zaświadczenia ze szkoły. Są w nim oceny z poszczególnych przedmiotów, a nawet, o zgrozo, ocena z zachowania. Jest na nim również usprawiedliwienie nieobecności. Zaświadczenie oddajemy wychowawcy klasy.